REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 KOLEJNY SUKCES ROZŚPIEWANYCH NUTEK

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 18.01.2017 r.

W dniach 3-11 stycznia 2017 roku odbył się XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd .Do Domu Chemika w Puławach „Rozśpiewane Nutki” pojechały w składzie: Weronika Jóźwik, Emilia Karabela, Maja Markowska, Klaudia Ogonek, Lena Oleszczuk, Zuzanna Olszowa, Michał Siłakowicz, Milena Stępień, Marta Tarajko, Natalia Węgiel, Dorota Woźniak, Emilia Wrzochol, Anita Zdyb. Poza zespołem w kategorii solistów, szkołę reprezentowała Maja Markowska. Do udziału w festiwalu zarówno zespół jak i solistkę przygotowała Teresa Malinowska-Szczuka.  

W ciągu 5 dni jury wysłuchało 276 prezentacji (ogółem 1265 wykonawców), w tym: 172 solistów wokalistów, 58 zespołów wokalnych, 23 zespołów wokalno-instrumentalnych, 7 solistów instrumentalistów, 1 zespół instrumentalny, 7 zespołów rodzinnych oraz 8 chórów.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Festiwal zakończył się 15 stycznia 2017 r. koncertem laureatów podczas, którego ogłoszono wyniki i wręczono nagrody. „Rozśpiewane Nutki” odebrały z rąk jury III nagrodę w kategorii zespołów wokalnych, w grupie wiekowej dzieci klas 4-6. Radość z werdyktu jest tym większy, że nasi uczniowie z klasy IV „a” z sukcesem rywalizowali z dziećmi klas V i VI. Debiut Mai w Puławach wypadł cudownie! Pomimo tego, że Jury nie nagrodziło solistki, po występie wszyscy byliśmy z niej bardzo dumni!

   

 

Teresa Malinowska-Szczuka


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2017