REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 KONCERT ŚWIĄTECZNY PO ANGIELSKU DLA KLAS I-III

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 02.01.2020 r.

Dnia 19.12.2019 r. odbył się w naszej szkole koncert świąteczny po angielsku pt. „Christmas makes me sing…”. Uczniowie z klas I b i I c, pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego p. Wioletty Solis, przygotowali wierszyki i piosenki o tematyce świątecznej. W repertuarze młodych artystów znalazły się takie utwory jak: „Jingle bells”, „Snowflakes”, „Christmas makes me sing…” i „We wish you a Merry Christmas”. Piosenki zaśpiewano z odpowiednią choreografią i pomocą widowni, która została zaproszona.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Piosenki przeplatane były wierszykami o Mikołaju, Bałwanku, śniegu, na który dzieci czekają, a także zwyczajach świątecznych. Piękna dekoracja i stroje artystów podkreśliły podniosły nastrój. Na zakończenie został przeprowadzony test znajomości zwyczajów świątecznych, w którym nagrodą były słodycze.

Specjalne podziękowania należą się uczennicom z klasy VI a Anieli Kisielewskiej i Klaudii Adryjanek, które odegrały rolę konferansjerek. Dziękujemy również Julianowi Stoli z klasy VI e i Sebastianowi Pik z klasy VI a za pomoc w obsłudze sprzętu muzycznego.

Myślę, że taki koncert stanie się tradycją naszej szkoły.

 

Wioletta Solis

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2020