REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 10.12.2020 r.

 

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś.

Z tej okazji uczniowie klasy I c przynieśli tego dnia do szkoły swoje ukochane misie, które umiliły im czas spędzony w szkole i stały się towarzyszami wspólnych zabaw i różnych aktywności, w których wzięli udział.

Zajęcia rozpoczęły się od zapoznania się z historią pluszowego misia i obejrzeniem prezentacji o misiach – bohaterach ulubionych bajek. Dzieci poznały także kilka ciekawostek przyrodniczych na temat niedźwiedzi zamieszkujących naszą planetę. Następnie każdy mógł sobie wyturlać i narysować własnego misia oraz namalować go  kawą na kartonie.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Uczniowie wzięli również udział w „misiowych” zmaganiach sportowych. Następnie wykonali „misiomaseczki” i wspólnie bawiły się z pluszakami tańcząc i śpiewając piosenkę „Pokochaj pluszowego misia”.

Na zakończenie dzieci stwierdziły, ze ich misie są prawdziwymi przyjaciółmi i chętnie zaproszą je ponownie za rok do szkoły.

 

Agnieszka Lasota, Halina Bednarz

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2020