REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 EUROWEEK 2019

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 04.09.2019 r.

Czwarty już raz (czerwiec 2019 r.) grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w zajęciach języka angielskiego w ramach ogólnopolskiego programu EUROWEEK.

Tym razem zostaliśmy zakwaterowani w pięknej, zabytkowej Willi Aleksandra w samym centrum Parku Zdrojowego w Polanicy Zdrój.

Zajęcia prowadzone były od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Zgodnie z założeniami programu, językiem warsztatów był wyłącznie język angielski, którym posługiwali się uczniowie oraz prowadzący – wolontariusze z Kolumbii, Azerbejdżanu, Turcji, Tajlandii, Borneo i Filipin.

Dzieci pracowały metodą projektów. Każdego dnia efekty ich pracy były widoczne w postaci konkretnych produktów m.in. prezentacje o krajach, festiwal talentów. Przez cały czas zajęciom towarzyszyła wspaniała atmosfera, która sprzyjała powstawaniu nowych przyjaźni.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Od 2 września 2019 r rusza kolejna rekrutacja na EUROWEEK. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w tym przedsięwzięciu. Zapisy w sekretariacie szkoły.

 

Iwona Kucharek, Aldona Chabros-Rożalska

 


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2019