REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 WOLONTARIAT W ROKU 2019

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 31.01.2020 r.


11 stycznia 2020 r. dwie Wolontariuszki SKC - Lena Biegaj z klasy 6d i Aniela Kisielewska z klasy 6a, wspólnie ze swoją opiekunką, wzięły udział w VII Gali Wolontariatu zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Podczas uroczystości nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu „Mam tę Moc”, którego inicjatorem jest Centrala Caritas. Nasze Koło odniosło w nim duży sukces zajmując II miejsce.

Zdobyta nagroda pozwoli dziesięciu wyróżniającym się Wolontariuszom z SKC wypocząć zupełnie za darmo podczas tegorocznych wakacji w pięknym ośrodku rekolekcyjnym Caritas w Firleju. Ponadto jedna z naszych Wolontariuszek Lena Biegaj z klasy 6d odniosła osobisty sukces i została wyróżniona tytułem „Wolontariusza Roku 2019”.

Mamy nadzieję, że ten sukces zmobilizuje naszych wspaniałych Wolontariuszy do jeszcze bardziej wzmożonej pracy na rzecz potrzebujących.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Anna Świst

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2020