REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 ANDRZEJKI 2020 - INTEGRACJA PODCZAS ZABAWY

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 10.12.2020 r.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy i integracji grupy klasowej. Wróżby nie tylko pobudzają wyobraźnię, ale też uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat fantazji i marzeń.

27.11.2020 r. w klasie I c odbyły się klasowe andrzejki. Uczniowie poznali dawne tradycje andrzejkowe i związane z nimi przysłowia, a potem sami wzięli udział w przygotowanych wróżbach. Każdy chciał się dowiedzieć, co go czeka w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Uczniowie z niecierpliwością przekłuwali papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów bądź szukali swojej szczęśliwej liczby i ustawiali buty, by sprawdzić, kto pierwszy zmieni stan cywilny.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

 

Katalog wróżb był bardzo bogaty i każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Potem był czas na wspólne integracyjne tańce przy muzyce i owocowy poczęstunek.

 

Agnieszka Lasota, Halina Bednarz

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2020