REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 POKOLORUJ SWÓJ ŚWIAT

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 30.10.2018 r.

18.10.2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Uroczystej gali wręczenia nagród wojewódzkiego konkursu plastycznego „Pokoloruj swój Świat”.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu Przedsięwzięcie z zakresu edukacji ekologicznej dla uczniów szkól podstawowych z terenu województwa lubelskiego”. Tematem przewodnim konkursu była walka z zanieczyszczeniami cywilizacyjnymi oraz promocja zrównoważonego rozwoju.

Na konkurs wpłynęło: w pierwszej grupie wiekowej (uczniowie klas I-IV) 211 prac plastycznych, a w drugiej (uczniowie klas V-VIII) 226 prac plastycznych  z województwa lubelskiego. Nagrodzono 10 uczniów jednej i drugiej grupie wiekowej.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Nasza uczennica klasy czwartej Marcelina Wądołowska z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Grabczuka i Dyrektora departamentu Rolnictwa i Środowiska UMWL Sławomira Struskiego otrzymała II wyróżnienie.

W czasie uroczystości uczniowie z nagrodzonych szkół przedstawili w humorystyczny i zabawny sposób zagadnienia dotyczące ekologii. Odbyła się również ekologiczna rewia mody.

Występy bardzo podobały się zaproszonym gościom, o czym świadczył duży aplauz publiczności.

Laureatce konkursu serdecznie gratulujemy sukcesu.

Przed rozpoczęciem uroczystej gali wręczenia nagród w holu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego spotkaliśmy się z SEKRETARZ WOJEWÓDZTWA  Anną Augustyniak.  Pani Ania poinformowała nas o swojej inicjatywie „Daj żyć książce, podziel się nią”, zapraszając nas do Centrum Spotkania Kultur. Na zakończenie spotkania wykonaliśmy wspólne zdjęcie i po uroczystej gali skorzystaliśmy z zaproszenia.

 

Dziękujemy za książki.

 

Ewa Broda


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2018