REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 XI PIKNIK RODZINNY 2019

SZKOLNA RADA RODZICÓW

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 26.05.2019 r.

19 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej odbył się XI Piknik Rodzinny. Na szczęście pogoda dopisała  i był  to wspaniały dzień dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

W piękną, słoneczną, majową niedzielę w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego dnia już po raz jedenasty mieliśmy okazję uczestniczyć w Pikniku Rodzinnym. Liczne konkursy, kąciki gier i animacji, występy artystyczne, losowanie nagród, moc atrakcji – to już tradycja! Jak co roku festyn rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami.

 

W naszej imprezie uczestniczyli nie tylko uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami, ale także władze miasta specjalnie zaproszone z tej okazji w osobie Pana Burmistrza Pawła Karczmarczyka, Pani Wiceburmistrz Anety Poniatowskiej i Pani Przewodniczącej Rady Miejskiej Ewy Baranowskiej. Ponadto w naszej zabawie uczestniczyli również przedstawiciele Klubu Audi, którzy dokonali prezentacji swoich samochodów oraz wsparli naszą aukcję swoimi upominkami. Wzbudziło to sensację szczególnie wśród męskiej publiczności. Jak co roku mogliśmy liczyć także na udział strażaków, którzy swoim sprzętem „ochłodzili” nieco gorącą atmosferę i wywołali entuzjazm wśród najmłodszych uczestników imprezy. Ogromną popularnością cieszyła się także loteria fantowa, a na końcu również losowanie zwycięzców, które stanowiło punkt kulminacyjny festynu.

 

Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Matki uczniowie klas I – VIII przygotowali wspaniały koncert piosenek i tańców. Na kilka chwil zawładnęli oni sercami publiczności, a niejednej mamie łezka zakręciła się w oku. Ponadto każdy mógł wziąć udział w licytacji prac uczniów, z której dochód przeznaczyliśmy na leczenie dla naszego kolegi Pawła, chorego na nowotwór.

 

Dzięki naszym rodzicom odbył się również doroczny kiermasz wyrobów cukierniczych i gastronomicznych, na którym można była skosztować różnych przysmaków.

Dzięki pięknej pogodzie podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i dorosłych uczestniczących w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców z Przewodniczącą Panią Katarzyną Krupą na czele. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zobaczymy się na kolejnym festynie. Do zobaczenia.

Uczniowie kl. VIII „b” pod opieką p. Iwony Karabeli


 PODZIĘKOWANIA

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, a przede wszystkim uczniowie pragną serdecznie podziękować za wsparcie rzeczowe, finansowe i organizacyjne XI Pikniku Rodzinnego, który odbył się 19 maja 2019 r.

Nasze podziękowania kierujemy do naszych sponsorów:

Pawtrans Holding S.A., Wentwort – Tech sp z o.o., Urząd Miasta i Gminy Poniatowa, Max Elektro – Grzegorz Wosik, Progis – Lodziarnia „Marsjano” – Konrad Meisner, Bank PKO BP – Poniatowa, Bank PKO BP – Warszawa, Warbud S.A. – Warszawa, Orange Polska S.A., Bank Spółdzielczy w Poniatowej, Sklepy Społem i Gama Poniatowa, Hazet – Halina i Zbigniew Baran, Sklep „Perełka” – Elżbieta Woś, Firma Adamex – Paweł Żywicki, Firma Mann – Mariusz Żywicki, Foto Ole – Beata Brzozowska- Zburzyńska, Huta szkła Glass – Tarnów, Studio Językowe ONE STEP Dorota Pietraś, Polifolia S.A., Agencja Ubezpieczeniowa – Sylwia Miotła, Lodziarnia Pingwin – Lucyna Miazek, „Pędzlem Zmalowane” – Aneta Łakoma, Salon fryzjerski- Martyna Banach, Salon fryzjerski „Zuzanna”, Atelier Fryzur – Kinga Kisiołek, Salon kosmetyczny – Diana Kisiołek,  Pizzeria PROSTO, Firma Wiki, „Pyszna Kuchnia”, „Vega House”, Sklep wielobranżowy – Dariusz Zając, Apteka „Eskulap” – Joanna Biegaj, Kwiaciarnia „Marzenie”, Katarzyna Kozak, Firma Trans-Krup, Kwiaciarnia – Małgorzata Walencik, Hurtownia „Karo”, Okręgowy Klub Audi, Lipsko 126p, Restauracja Pod Kogutem, Lodziarnia Alicja Piłat, Policja w Poniatowej, PSP w Opolu Lubelskim , OSP w Poniatowej, Piekarnia „Szlachetka”.

 

foto: Ewa Broda, Rafał Pastwa

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2019