REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 GRA TERENOWA DLA KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 06.11.2019 r.

Dnia 30.09.2019 r. w naszej szkole w klasach pierwszych i drugich gościł Gang Słodziaków. Spotkanie z naszymi ulubieńcami rozpoczęło się od przeczytania jednej z przygód bohaterów leśnej polanki pt. „Wielki koncert”. Potem klasy I i II uczestniczyły w grze terenowej pt. „Razem ze Słodziakami szukamy skarbów Jesieni”. Marsz rozpoczynał się w szkole, a jego trasa biegła obok stawu, po lesie, pomiędzy boiskiem szkolnym i działkami. Na punktach kontrolnych Słodziaki stawiały przed uczniami różnorodne zadania tj. zebranie żołędzi, szyszek, kolorowych liści, przebiegnięcie slalomu między drzewami, wykonanie przysiadów przy najwyższym drzewie, obiegnięcie najgrubszego drzewa, wymienienie wszystkich Słodziaków, wymienienie sposobów dbania o przyrodę itp. Ostatnim zadaniem było szukanie prezentu od Słodziaków. Były to albumy z naklejkami i słodycze.

Teraz przed naszymi uczniami najważniejsze zadanie – codzienne czytanie fragmentu wybranej książki. Życzymy przyjemnej lektury!!!

Oto zdjęcia z naszej jesiennej zabawy

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Wychowawczynie klas I i II


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2019