REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 WIELKANOC 2020

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 08.04.2020 r.


11.03.2020 r. był ostatnim dniem nauki przed zawieszeniem zajęć w szkołach. W tym dniu uczniowie klasy III D z wychowawczynią Ewą Bijak postanowili nagrać życzenia świąteczne dla żołnierzy XI Zmiany Kontyngentu Wojskowego pełniących misje w Afganistanie. Dowódcą zmiany jest pilot dr płk Waldemar Gołębiowski, absolwent naszej szkoły.

Dzieci wykonały również kartki świąteczne z życzeniami, które zostały wysłane do Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych w Warszawie a następnie do Bagram w Afganistanie. Wiemy, jak trudną i odpowiedzialną pracę wykonują tam żołnierze. Podziwiamy ich. Jest to dla nich trudny czas, z daleka od swoich domów i rodzin. Dlatego postanowiliśmy umilić im świąteczne dni i wnieść odrobinę radości.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

W odpowiedzi na nasz pomysł, otrzymaliśmy życzenia od żołnierzy. Byliśmy wzruszeni i mile zaskoczeni. Cieszymy się tym bardziej, że jest to dla nas również trudny czas. Zostajemy w domach, nie możemy spotykać się , uczyć i bawić w szkole ze względu na epidemię koronawirusa. Jesteśmy smutni, zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Wychowawczyni Ewa Bijak przesłała swoim wychowankom filmik z życzeniami od żołnierzy. Wnieśli oni promyk świątecznej radości do naszych domów. Będą to święta zupełnie inne niż zwykle. Jesteśmy wdzięczni Panu płk Waldemarowi Gołębiowskiemu oraz żołnierzom za piękny i wzruszający gest.

 

Uczniowie klasy III D z wychowawczynią Ewą Bijak

Opracowała Ewa Bijak

 


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2020