REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 SPOTKANIE Z SZEWCZYKIEM DRATEWKĄ

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 14.12.2019 r.

Dnia 25.10. 2019 r. do naszej szkoły przybyły dwie grupy przedszkolaków: 3 - latków i 5 - latków na zaproszenie uczniów klasy III d i wychowawczyni Ewy Bijak.

Niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg naszej szkoły. Było to dla nich nie lada przeżycie, ogromny budynek, dużo dzieci i dzwonek na lekcje. Przedszkolaki zwiedziły szkołę oraz uczestniczyły w zajęciachSpotkanie z Szewczykiem Dratewką. Zostały miło przyjęte przez społeczność szkolną. Dzieci miały okazję zasiąść w szkolnych ławkach i uczestniczyć w lekcji. Z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie Szewczyk Dratewka i wypowiadały się na temat bohaterów baśni oraz potrzeby niesienia pomocy. Dowiedziały się od starszych kolegów w jaki sposób można pomagać potrzebującym i że pomoc jest najpiękniejszym darem, który czyni nas szlachetnymi.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Spędzony czas w szkole minął przedszkolakom miło i przyjemnie. Za pracę otrzymały oceny i drobne upominki, wykonane przez trzecioklasistów. Dzieci pełne wrażeń wróciły do przedszkola.

 

Opracowała Ewa Bijak

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2019