REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 PRACE KONKURSOWE - JAKA PIĘKNA DYNIA!

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 18.10.2018 r.

Tegoroczna jesień w naszej szkole kojarzyć się będzie naszym uczniom z dynią... Ludziki i jesienne kompozycje robi się nie tylko z kasztanów i żołędzi, ale właśnie z dyni.

Piękne „cuda z dyni” powstały w rodzinnym konkursie plastyczno-technicznym „Jaka piękna dynia” zorganizowanym w naszej szkole. Jak sam tytuł konkursu mówi gwiazdą była dynia – w różnych odsłonach. Przygotowania trwały już od września, rodzice skrupulatnie w sklepach, na targu i w ogródkach wypatrywali najlepszych okazów dyni. Początkowa mini wystawa spowodowała, że z każdym dniem coraz więcej rodziców i dzieci łapało dyniowego bakcyla. W finałowym dniu 3 października prac było już kilkadziesiąt (dokładnie 45) i każda inna! Zgromadzone na wystawie dynie były niezwykle kreatywne i niepowtarzalne, a przy tym niejedna z nich wywoływała zachwyt i szczery uśmiech na twarzach wszystkich, którzy licznie odwiedzali naszą wystawę.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Wkrótce najpiękniejsze prace zostaną nagrodzone. Wszystkim uczniom i ich rodzicom serdecznie dziękuję, gratuluję wspaniałych pomysłów i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

 

Agnieszka Lasota 

redaguje Rafał Pastwa  © 2018