REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 POMAGANIE JEST SUPER, ZBIÓRKA KSIĄŻEK

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 19.10.2020 r

.

 

Zbiórka książek w ramach kampanii społecznej Fundacji Zaczytani.org zakończona.

Akcje społeczne i charytatywne uczą nas empatii i wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Podjęte działania wzbudzają poczucie własnej wartości, integrują środowisko szkolne i przekonują, że wspólnie możemy zdziałać więcej.

Biblioteka szkolna włączyła się w szóstą edycję Wielkiej Zbiórki Książek Fundacji Zaczytani.org. W Wielką Zbiórkę Książek angażują się ambasadorzy fundacji, m.in. Mateusz Damięcki, Katarzyna Pakosińska, Joanna Jabłczyńska, Paulina Holtz, Artur Barciś, Joanna Moro, Piotr Witkowski.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Dzięki naszym wspólnym działaniom udało się zebrać i przekazać na cele charytatywne ponad 100 woluminów literatury pięknej. Zebrane książki trafią do szpitali, domów dziecka, domów seniora, świetlic środowiskowych, centrów krwiodawstwa i domów samotnej matki. Dziękujemy  nauczycielom, uczniom i rodzicom za wsparcie w powyższej akcji. Możemy być dumni, że będziemy mieli swój wkład w tworzenie nowych zaczytanych bibliotek. Książki odgrywają w naszym życiu bardzo ważną rolę. Literatura jest rozrywką, nauką, odejściem od tego, co monotonne, nudne lub przykre. Za pomocą przekazanych książek pomożemy ludziom doświadczonym przez los, choć na chwilę zapomnieć o trudach życia codziennego. To bardzo budujące dla nas wszystkich!

                                                              

Wiesława Sudy, Anna Rosińska-Stola

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2020