REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 SPOTKANIE Z MUZYKĄ

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

 

CHÓR SZCZYGIEŁKI ZAPRASZA NA SWOJE ZAJĘCIA

Nikt już dzisiaj nie kwestionuje, że muzyka wpływa na nasze nastroje i emocje, uspokaja, poprawia nastrój i rozładowuje stres. Okazuje się, że poprzez muzykę bardzo wcześnie możemy wspierać i stymulować zmysły dzieci, a przez to rozwijać ich wrodzone talenty.

Odpowiednia muzyka ma wpływ na naukę języków obcych, rozwój pamięci i poczucia przestrzeni. Poprawia koncentrację uwagi, powoduje wzrost kreatywności i zapamiętywania, ułatwia naukę czytania i pisania, podwyższa motywację, opóźnia objawy zmęczenia, harmonizuje napięcia mięśniowe, poprawia koordynację ruchową. Kontakt z muzyką rozwija aktywną i twórczą wyobraźnię, aktywizuje myślenie.

Stąd też, aby zachęcić naszych uczniów do korzystania z zajęć i rozwijania swoich talentów,  gościliśmy Panie Danutę Danielewicz i Grażynę Papież, prowadzące lekcje  w chórze „Szczygiełki”, które w bardzo ciekawy sposób przygotowały SPOTKANIE Z MUZYKĄ.

Dziękujemy za współpracę – Ewa Zielińska

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2013