REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 KADRA NAUCZYCIELSKA

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

Bakońska Dorota

Barankiewicz Ewa

Bijak Ewa

Broda Ewa

Brzusek Radosław

Chabros Ewa

Chabros-Rożalska Aldona

Ćwiklak Anna

Długosz Hanna

Dolak Małgorzata

Galicki Beniamin

Gębka Agnieszka

Gierczak Urszula

Gołębiowski Konrad

Gucma Anna

Guz Michał ks.

Herda Dorota

Jacak Marta

Jaźwiński Paweł

Kania Barbara

Karabela Iwona

Kucharek Iwona

Kramek Leszek

Lasota Agnieszka

Lisowska Mariola

Łyjak-Topolska Róża

Madejek Małgorzata

Majchrzak Ewa

Markuszewska Jolanta  (wicedyrektor)

Miotła Joanna

Mirosław Magdalena

Mroczkowski Mirosław

Niedziela Mirosława

Niezgoda Joanna

Nosal Dorota

Nowakowska Joanna

Paleczna Iwona

Pastwa Joanna

Pastwa Rafał (dyrektor)

Pękala Katarzyna

Piłat Bożena

Piłat Grażyna

Plandowski Mirosław

Popiołek Renata

Przybycień Grzegorz

Puciłowska Dagmara

Rodzik Katarzyna

Rosińska-Stola Anna

Roziewicz Janusz

Sarna Telimena

Sawicka Anna

Solis Wioletta

Sołdaj Marta

Sudy Sławomir

Sudy Wiesława

Suszek Hubert ks.

Szeląg Bożena

Szklarz Elżbieta

Świątek Katarzyna

Świst Anna

Tarajko Katarzyna

Tatara Maria

Widyńska Agnieszka

Wnuk Monika

Wolska Joanna

Wyroślak Zygmunt

Zakrzewska Agnieszka

Zielińska Ewa (wicedyrektor)

 

  NAUCZYCIELE, KTÓRZY ODESZLI OD NAS W TRAKCIE PRACY ZAWODOWEJ

+ Kieliszek Edward

+ Makolągwa Anna

+ Tyszkiewicz Paweł

 

 NAUCZYCIELE EMERYCI I RENCIŚCI

+ Bartoś Zofia

Bednarz Halina

Bielecka Maria

+ Birbach Wiesława

+ Boiska Anna

Boryca Grażyna

Chęć Barbara

+ Danielewicz Wiktor

Dróżdż Alina

+ Duda Mieczysława

Gawlik Ireneusz

Gontarczyk Seweryna

Górka Katarzyna

+ Grabowska Irena

+ Grądziel Teresa

Grzywa Danuta

+ Hawrylak Zdzisław

Hulak Małgorzata

+ Jaskot Helena

+ Jędrych Ewa

Jędrzejczyk Teresa

Kawala Danuta

Kluziak Leokadia

Kolasińska Halina

Kołodziejczyk Leszek

Kowalczyk Mirosława

Kuchta Elżbieta

Kustra Jadwiga

+ Kuśmierska Anna

+ Kuśmierski Stefan

Lasota Jadwiga

Łakomy Władysław

Maciąg Wiesława

+ Maj Alina

Malinowska-Szczuka Teresa

+ Małecka Irena

+ Mazgaj Zofia

Miazga Maria

Mikiciuk Regina

Mokijewski Marek

Nowak Krystyna

Olczak Beata

Olszowa Kamela

Osak Marianna

+ Pastwa Halina

+ Pastwa Ryszard

+ Perzyna Zofia

Pogoda Janina

Polek Magdalena

Przepiórka Teodora

Ptak Jan

Pyda Ewa

Radkowiak Teresa

Radwan Marianna

Radwan Zdzisława

Rosiński Stanisław

+ Rożek Zofia

+ Sanecka Alina

Sawicka Kazimiera

+ Sobolewska Janina

Socha Bożena

Stańczyk Jadwiga

+ Szczepańska Klementyna

Szeląg Irena

Szwed Bożena

Teresiński Krzysztof

+ Tyszkiewicz Tadeusz

+ Waśko Jolanta

+ Włodarczyk Zofia

Woźniak Anna

+ Wożniak  Barbara

Wójcikowska Leokadia

+ Wójtowicz Halina

Zasada Krystyna

Złotucha Jolanta

+ Żurek Czesława

+ Zychowicz Aleksandra

+ Zychowicz Stefan

 

 PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Antczak Mieczysław

Baranowski Ryszard

Basiakowska Elżbieta (sekretarz szkoły)

Brzezińska Marta (referent)

Celejewska Marzena

Czopek Mirona

Czuba Ryszard

Darżinow Małgorzata

Gajowiak Zbigniew (referent)

Gogół Andrzej

Goralski Marek (informatyk)

Goliszek Agnieszka (intendentka)

Kamińska Beata

Kamiński Krzysztof

Kłudka Katarzyna

Koma Włodzimierz

Konior Teresa

Kuśmierska Ewa

Kwasiborska Anetta

Lolo Marta

Maj Anna

Majchrowska Beata

Melkonyan Anahit

Mędrek Joanna

Mieśniak Ewa

Moleśtak Małgorzata

Nagrodzka Urszula (zaopatrzeniowiec)

Orzeł Ewa

Piłat Barbara

Pyda Ryszard

Skóra Anna

Witczak Agnieszka

Wojcinowicz Anna

Wojnicka Iwona

Wójcik-Goleń Joanna

 

 EMERYTOWANI PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

Bartoś Halina

Berlińska Janina

Bielecka Halina

Dacka Alina

+ Dębicki Marian (kierownik gospodarczy)

+ Długosz Zuzanna

Dołęgowska Teresa

+ Drozd Agata

Gajda Grażyna

Gogół Maria

Gołąb Barbara

Gorgol Władysława 

+ Grzęda Leokadia

+ Jabłuszewska Helena

Janik Krystyna

+ Jaruzel Aleksandra

Karaś Marianna

Koma Ewa

Kostyra Wanda

+ Kursa Leokadia

Lear Bronisława

Majewski Andrzej (kierownik gospodarczy)

Marczyńska Teresa

+ Mazur Janina

Mirosław Grażyna

Nawrot Janina

Nowaczek Krystyna

Pikałło Regina

Piłat Janina

Piotrowski Waldemar

Połeć Danuta

Przepiórka Marianna

Pyska Marianna

Słowik Teresa

Smaga Augustyna

Stachyra Apolonia

+ Śliwa Danuta

Tomczyk Teresa

+ Wieradzka Regina

+ Wójcicka Zofia (sekretarz szkoły)

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2020