REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 WYSTĘP PODCZAS BIESIADY KULTURALNEJ

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Występ uczniów z klasy V c podczas Biesiady Kulturalnej „Od niepodległości  do niepodległości – słowem, pieśnią i obrazem dziejów naszych opisane”.

29 listopada 2013 roku uczniowie z klasy V c reprezentowali naszą szkołę podczas Biesiady Kulturalnej „Od niepodległości  do niepodległości – słowem, pieśnią i obrazem dziejów naszych opisane” zorganizowanej przez  Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną i Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość. Dzieci wystąpiły na scenie CKPiT wspólnie z Dziecięcą Kapelą Ludową pod dyr. Jana Kozińskiego prezentując montaż słowno-muzyczny pt.: „Polsko – nie jesteś Ty już niewolnicą”. Podczas tej biesiady był także czas na wspólne śpiewanie pieśni, co zintegrowało młodych i starszych mieszkańców wokół symboli i wartości patriotycznych.

Nasi uczniowie wiedzą, jak cenną wartością jest patriotyzm. Od wielu lat staramy się uczyć ich życia dla ideałów, gdzie miłość do Ojczyzny – ma swoje szczególne miejsce.

 

Jolanta Markuszewska

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2013