REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 GÓRA GROSZA W NASZEJ SZKOLE

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Grudzień to miesiąc, który naszym uczniom kojarzy się przede wszystkim z prezentami przyniesionymi przez Mikołaja, z ubieraniem choinki, z zapachem świątecznych potraw, z czasem spędzonym w rodzinnym gronie, a także z zabawą sylwestrową. Jest to okres pełen radości, miłości i ciepła rodzinnego. Jest to również czas niesienia pomocy innym. W związku z tym  nasi uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami włączają się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Jedną z nich była GÓRA GROSZA.

Przez okres dwóch tygodni uczniowie zbierali monety od 1 gr - 5 zł do specjalnie przygotowanych „świnek – skarbonek”. Potem przeliczyli zebrane pieniądze, które zostały przekazane organizatorowi tej akcji.

Najwyższą kwotę zebrali uczniowie klasy II „a” wraz z wychowawczynią p. Marią Tatarą. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli sobie nasi najmłodsi uczniowie z oddziałów przedszkolnych, którzy z wielkim zaangażowaniem zbierali groszóweczki.

Panie Maria Tatara i Ewa Zielińska dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy nie przeszli obojętnie i wrzucili do skarbonek chociażby kilka monet, bo jeden pieniążek nie zdziała wiele, ale cała „góra monet” może uczynić wiele dobra dla potrzebujących naszej pomocy.

Serdecznie dziękujemy!

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014