REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 KONKURS POETYCKI JA I MÓJ ŚWIAT

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Uczniowie klas I – III dostali zaproszenie ze szkoły Podstawowej im. księdza Jana Twardowskiego w Chodlu do udziału w konkursie poetyckim „O Złotą Biedronkę”- pt. „Ja i mój świat”/ o czym marzę, co jest dla mnie ważne…/

Młodzi autorzy z wielkim zaangażowaniem tworzyli swoje dzieła. Oceniający twórczość  nauczyciele byli pełni uznania dla talentów uczniów i mieli nie lada problem, aby wybrać prace na konkurs.

W efekcie naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Weronika Durka z klasy IIIc i Laura Szala z  II c. Szczęście uśmiechnęło się do młodszej uczennicy - Laury, która  za swój piękny wiersz zajęła 3 miejsce uhonorowane  Brązową Biedronką oraz nagrodą rzeczową .

Dodatkowo Jej utwór zostanie opublikowany w specjalnym wydaniu gazetki szkolnej organizatorów. Niestety, dziewczynka nie mogła uczestniczyć w uroczystości wręczania nagród w szkole w Chodlu, ale otrzymała gratulacje od swoich kolegów i koleżanek z klasy oraz wychowawczyni p. Ewy Zielińskiej.

Organizatorzy szkolnego konkursu: Anna Woźniak i Ewa Zielińska

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014