REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W czwartek 24 kwietnia 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych.

Tego dnia zmierzyły się ze sobą zespoły czteroosobowe z: Kolonii Poniatowej, Kowali, Kraczewic, Niezabitowa i Poniatowej.

Uczestnicy konkursu rozwiązywali testy wiedzy oraz wykonywali zadania praktyczne z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Pielęgniarki: Pani Aneta Kopiś i Pani Bożena Skorek, czujnie obserwowały drużyny, oceniały i doradzały jak należy postępować z poszkodowanym w danej sytuacji.

Po podsumowaniu trzech konkurencji zwyciężył team ze szkoły z Poniatowej Kolonii.  Nasza drużyna w składzie: Aleksandra Bożym, Dagmara Muciek, Miłosz Migora i Wiktor Pluta zajęła III miejsce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Poniatowej i PAWTRANS Holding Sp. z o. o. z siedzibą w Poniatowej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej, współorganizatorka, opiekunowie i drużyny biorące udział w ww. konkursie dziękują fundatorom za nagrody.

Anna Ćwiklak

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014