REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 FESTYN INTEGRACYJNY SONI

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

W dniu 1 czerwca 2014 roku odbył się Festyn o Godność Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Podczas tegorocznego festynu na scenie zaprezentowało swoją twórczość kilka placówek z okolicznych miejscowości. Nie zabrakło też nas - klasy integracyjnej  III a ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej. Zaśpiewaliśmy dwie piosenki: „Szkolna samba” oraz „Kolorowy taniec połamaniec”.

Celem festynu organizowanego corocznie przez SONI jest integracja osób niepełnosprawnych ze środowiskiem oraz pokazanie, że osoby niepełnosprawne mają możliwość korzystania ze swojego potencjału osobowego i jego rozwijania, że zasługują na szacunek i godne miejsce wśród innych ludzi. Festyn jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Poniatowej i okolic.

W podziękowaniu za występ otrzymaliśmy w prezencie ciekawe gry dydaktyczne i planszowe, które wykorzystamy podczas zajęć rewalidacyjnych z dziećmi niepełnosprawnymi.

Mirosława Niedziela, Agnieszka Lasota

 

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014