REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 WYNIKI XXXIV MAŁEGO KONKURS RECYTATORSKIEGO

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

W dniu 23.04.2015 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV-VI. Wzięło w nim udział 20 dzieci. Jury w składzie: Iwona Karabela, Jolanta Markuszewska i Marta Sołdaj oceniało dobór repertuaru, jego wartość artystyczną, oryginalność, dostosowanie do możliwości wykonawczych recytatora, poprawność dykcyjną, interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny. W wyniku przesłuchań do etapu gminnego zakwalifikowali się następujący uczniowie: Michał Buła, Karolina Pytlak, Milena Wojtowicz, Oliwia Topolska, Wiktoria Wyroślak, Kornelia Szlachetka, Aleksandra Frąk i Emilia Materek.

 

     

29.04. 2015 r. w Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej uczniowie zmierzyli się w eliminacjach gminnych, do  których zakwalifikowało się 44 uczniów ze szkół podstawowych z całej gminy. Cieszymy się, że aż 5 uczniów z naszej szkoły zostało nominowanych do etapu powiatowego. Są to: Michał Buła, Karolina Pytlak, Milena Wójtowicz,  Kornelia Szlachetka, Emilia Materek. Odbędzie się on 13 maja 2015 roku w sali kinowej Opolskiego Centrum Kultury w Opolu Lubelskim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 foto - CKPiT

Iwona Karabela, Jolanta Markuszewska

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2015