REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 GALA WOLONTARIATU CARITAS 2017

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 20.02.2017 r.

11 lutego 2017 r. trzy uczennice z klasy 4a: Marta Tarajko, Zuzanna Olszowa i Emilia Karabela wraz z opiekunką Szkolnego Koła Caritas Anną Świst reprezentowały naszą szkołę na IV Gali Wolontariatu w centrali Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Dziewczynki miały możliwość zapoznania się z przedstawicielami innych SKC z naszej Archidiecezji oraz ich pracą w szkolnych kołach, a także porozmawiania i wymienienia doświadczeń.

Atrakcją spotkania byli członkowie Caritas z Konga, którzy opowiadali, jak działa i czym się zajmuje ta organizacja na ich kontynencie. Podczas Gali nasze trzy reprezentantki zostały wyróżnione tytułem Wolontariuszki Roku. Mam nadzieję, że to zaszczytne odznaczenie zmobilizuje ich do jeszcze ofiarniejszej pracy, a innych uczniów naszej szkoły zachęci do wstąpienia w szeregi SKC i pomagania tym, którzy tego potrzebują. Serdecznie zapraszamy!

 

Opiekun SKC

Anna Świst


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2017