REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 04.04.2017 r.


22 marca 2017 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim odbył się XL Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież zapobiega pożarom" na szczeblu powiatowym. 

Do etapu powiatowego przystąpili uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy zwyciężyli w eliminacjach gminnych. Uczestnicy rozwiązywali pisemnie test, który był  dostosowany poziomem trudności do danej grupy wiekowej.

Naszą szkołę po raz drugi na tym szczeblu reprezentował uczeń z klasy 5 a – Jakub Dobrowolski, który po dogrywce ustnej o 1 miejsce zajął 2 miejsce. Naszemu zawodnikowi zabrakło zaledwie 0,5 pkt do zwycięzcy z ubiegłego i obecnego roku – Krystiana Pyski z Zespołu Szkół w Karczmiskach. Brawo Kuba, pniesz się do góry.

Wicestarosta Opolski Robert Dąbrowski, bryg. mgr inż. Mariusz Nowak – Komendant PSP, kpt. Krzysztof Siendyba, mł. kpt. Rafał Dobraczyński złożyli wszystkim uczestnikom gratulacje, wręczyli dyplomy oraz nagrody w postaci sprzętu elektronicznego.

Do wojewódzkiego etapu Turnieju zostali zakwalifikowani zdobywcy pierwszych miejsc. Mam nadzieję, że Jakub w przyszłym roku również odniesie sukces w dalszych zmaganiach.

 

Anna Ćwiklak

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2017