REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 MIKOŁAJKI Z LOKOMOTYWĄ

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Z inicjatywy Pana Dyrektora Mirosława Plandowskiego w tym roku szkolnym w naszej szkole mikołajkowe święto było obchodzone nieco inaczej, bowiem dla najmłodszych  uczniów z klas 0 – III nauczyciele wraz z dyrekcją przygotowali oryginalny prezent jakim było spotkanie z wierszami Juliana Tuwima. W sposób humorystyczny zostały zaprezentowane następujące utwory: Lokomotywa, Słoń Trąbalski, Rzepka, Murzynek Bambo, Spóźniony słowik, Zosia – Samosia, O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci, Trudny rachunek, Okulary, Dyzio Marzyciel.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.


Na zakończenie, dla uczniów klas III Pan Dyrektor ogłosił konkurs czytelniczy o tytuł „Przyjaciela Bajkowej Krainy Pana Tuwima”, zaś 5 i 6 – latkom z oddziałów przedszkolnych wręczył worki pełne zabawek. Potem zaproszony przez Samorząd Uczniowski Mikołaj rozdawał wszystkim nauczycielom i uczniom cukiereczki zapraszając do wspólnej zabawy, gdyż w tym dniu powinny liczyć się przede wszystkim podarunki w postaci uśmiechu i wzajemnej życzliwości.

 

Anna Sawicka i Ewa Zielińska

  

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2013