REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 TAŃCE, TAŃCE PRZEBIERAŃCE... BAL KARNAWAŁOWY 2014

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

W dniu 11 lutego 2014 r. na naszych najmłodszych uczniów czekała miła niespodzianka, którą przygotowali i sponsorowali nasi Wspaniali Przyjaciele Szkoły. Był to bal karnawałowy prowadzony przez firmę SKRZAT.

O godzinie 10.00 wszyscy uczniowie z klas 0 – III zostali przywitani przez niezwykłych gości: Kapitana, Bosmana i Piratów, którzy zabrali uczniów w cudowną podróż w celu poszukiwania ukrytego skarbu. W czasie wesołej zabawy, licznych tańców i ciekawych konkursów nasi najmłodsi „odwiedzali” różne kontynenty poznając zwyczaje tamtejszej ludności oraz naśladowali ruchy zwierząt, aby na koniec dotrzeć do ukrytego skarbu. W czasie zabawy dodatkową atrakcją było malowanie twarzy, robienie oryginalnych tatuaży oraz wręczanie śmiesznych baloników. Zaś w klasach czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

To był niezapomniany dzień, pełen wrażeń i radości.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.


Godzina 16.00 – to początek dyskoteki karnawałowej dla klas IV – VI, którą sponsorowała Rada Rodziców. Przy doskonałej muzyce, kolorowych światłach i pięknie udekorowanej sali  bawili się nasi starsi uczniowie. Pokazali, że karnawałowy czas to wspaniałe tańce, radość i uśmiech na wszystkich twarzach.

W imieniu uczniów serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Sponsorom!

Anna Woźniak i Ewa Zielińska

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014