REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 WIECZÓR WIGILIJNY W NASZEJ SZKOLE

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

18 grudnia 2014 r. jak co roku zgodnie z tradycją bożonarodzeniową w naszej szkole zostały przedstawione Jasełka, w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły, a  przygotowane przez katechetkę Annę Świst. Występ zrobił wielkie wrażenie na uczniach, którzy z uśmiechem i zachwytem podziwiali kunsztowną grę aktorską swoich nauczycieli i zachwycali się pięknymi strojami, które zostały specjalnie uszyte na tę  uroczystość. Zaś  pracownicy szkoły,  emeryci  i zaproszeni goście,  wśród których znalazł się burmistrz miasta – Pan Mirosław Wyroślak  poczuli się jak w prawdziwym teatrze, bowiem gra aktorska ich kolegów  wcale nie odbiegała od profesjonalnego występu, co zresztą zauważył  Pan burmistrz i dziękując  artystom przypomniał, że zawód nauczyciela wcale nie jest dożywotni oraz życzył wielu jeszcze takich udanych występów. Oprawa muzyczna Jasełek jak zwykle należała do Pani Teresy Malinowskiej i jej dziecięcego zespołu muzycznego, który z wielką radością i zaangażowaniem wyśpiewywał kolędy i pastorałki, a Pani Teresa wspominając nieobecnych już wśród nas zmarłych nauczycieli  zaśpiewała specjalnie dla nich piękną kolędę dla nieobecnych. I w ten sposób mogliśmy przypomnieć sobie tych kolegów, którzy już od nas odeszli i nie zasiądą do wigilijnego stołu .

Obsada aktorska Jasełek: Maryja - p. Barbara Kania, Józef - p. Monika Wnuk, Aniołowie - p. Iwona Paleczna i p. Jadwiga Stańczyk, 3 Królowie - p. Beniamin Galicki, p. Leszek Kramek i Przemysław Stefaniak - uczeń Gimnazjum , Pasterze - p. Bożena Szeląg ,p. Marta Sołdaj, p. Katarzyna Tarajko, Diabeł - p. Agnieszka Lasota, Kanclerz - p. Maria Tatara, Herod - p. Anna Sawicka, Śmierć - p. Joanna Niezgoda,  Głos - p. Jadwiga Stańczyk.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Anna Świst

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014