REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO...

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Czas karnawału to czas świętowania, zabawy i wielkiego ucztowania. Kojarzy się nam wszystkim z balami maskowymi, paradami i ulicznymi pochodami.

Tak więc i w naszym szkolnym kalendarzu imprez dla uczniów nie mogło zabraknąć balu karnawałowego. Dodatkowo ucieszyła nas wiadomość, że i tym razem (podobnie jak w tamtym roku) będziemy mieli niezapomnianą zabawę, pełną konkursów, tańców połamańców oraz pląsów prowadzoną przez profesjonalistów z zespołu SKRZAT. A to wszystko dzięki naszym SPONSOROM o Wielkim Sercu, którym bardzo dziękujemy!

Dnia 28.01.2015 r. o godz. 9.00 rozpoczęło się karnawałowe szaleństwo. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się księżniczki, wróżki, motylki, biedroneczki, pszczółki, misie, pajacyki, piraci, rycerze i inne bajkowe postaci, które w rytm niezwykłej muzyki rozpoczęły kosmiczną podróż.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Tańce, pląsy, rozwiązywanie zagadek, pokonywanie przeszkód oraz wspólna zabawa dostarczyły naszym najmłodszym uczniom wiele radości. Toteż z uśmiechem na twarzach rozchodzili się do swoich klas, gdzie czekał na nich smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Na uczniów klas IV-VI o godz. 16.00 również czekała fantastyczna zabawa dyskoteka karnawałowa. Zaś samorząd uczniowski przygotował ciekawe konkursy, które urozmaiciły młodzieżowe tańce. Niestety czas biegł nieubłagalnie toteż o godz. 19.00 zakończyła się wspólna zabawa. Trochę zmęczeni lecz w dobrych humorach nasi uczniowie wrócili do domów. Teraz czekamy na następne karnawałowe szaleństwo…

 

Samorząd Uczniowski

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2015