REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 PAMIĘTAJMY O TYCH, KTÓRZY ODESZLI ...

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych harcerze oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego odpowiedzieli na propozycję Rady Seniorów, aby uporządkować groby zmarłych  nauczycieli naszej szkoły. W dniu 15 października 2014  uczniowie zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt i narzędzia udali się na Cmentarz Komunalny w Poniatowej wraz z opiekunami,  panią Jolantą Markuszewską oraz Martą Sołdaj. Na miejscu czekała przewodnicząca Rady Seniorów, pani Maria Bielecka, która przybliżyła dzieciom sylwetki zmarłych nauczycieli oraz ich zasługi dla lokalnego środowiska. Po krótkim wykładzie uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do sprzątania grobów.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.


Praca, którą dzieci wykonały okazała się bardzo pożyteczna i potrzebna. Wszyscy poczuli satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Uświadomili sobie, że trud, w który wkłada się serce daje poczucie radości. Mamy nadzieję, że coroczne porządkowanie grobów wpisze się na stałe w tradycję naszej szkoły.

Jolanta Markuszewska, Marta Sołdaj

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014