REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 PIERWSZE SPOTKANIE ERAZMUS+ 2016

ERAZMUS+ 2016/2018

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 11.01.2017 r.

W dniach 4-9 grudnia 2016 r. w 2 milionowym mieście Konya w Turcji odbyło się pierwsze spotkanie sześciu szkół partnerskich. Gospodarze przygotowali bardzo interesujący program wizyty, który obfitował w wiele atrakcji. Dwa pierwsze dni spędziliśmy w szkole Cahit Zarifoglu Ilkokulu, gdzie obejrzeliśmy pracownie, obserwowaliśmy zajęcia dydaktyczne, a także program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły goszczącej.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

Uczestniczyliśmy w warsztatach metodycznych Erasmus+, podczas których poznaliśmy metodę „visual reading”, ustaliliśmy i wyjaśniliśmy wszystkie kwestie związane z realizacja projektu w szkołach.

Podczas podróży do Kapadocji mieliśmy okazję poznać tradycje i kulturę turecką. W trakcie „Wieczoru tureckiego” próbowaliśmy lokalnych potraw, słuchaliśmy muzyki ludowej. W Centrum Kultury Mevlana obejrzeliśmy niezwykły pokaz tańca „wirujących derwiszy”. Mimo zimowej aury mogliśmy podziwiać egzotyczne motyle w Motylowej Dolinie.

Wszystkie zespoły Erasmus otrzymały materiały oraz wskazówki do realizacji projektu.

Iwona Kucharek


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2017