REALIZOWANE PROJEKTYERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 BOŻONARODZENIOWE JASEŁKA 2016

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

 

 

  opublikowano dnia 19.01.2017 r.

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy. Wiąże się z nim wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są Jasełka, czyli historia o Marii i Józefie oraz narodzinach Dzieciątka Jezus.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

W tym roku w magiczny, świąteczny nastrój wprowadziła nas klasa IV c, która pod opieką p. Anny Sawickiej i p. Leszka Kramka przygotowała ciekawą inscenizację.

 

22 grudnia spotkanie wigilijne rozpoczęli harcerze, którzy na ręce p. Dyrektora Mirosława Plandowskiego przekazali Betlejemskie Światełko Pokoju, jako wyraz miłości i pokoju od narodzonego Jezusa. Następnie dzieci w przepięknych strojach występowały przed pracownikami szkoły i zaproszonymi gośćmi. Publiczność po raz kolejny mogła przeżywać widowisko o Bożym Narodzeniu, oprawione kolędami i pastorałkami. Występ uświetnił zespół p. Beniamina Galickiego oraz „Rozśpiewane nutki” pod opieką p .Teresy Malinowskiej. Po zakończonej części artystycznej p. Dyrektor Mirosław Plandowski, p. Burmistrz Zygmunt Wyroślak  p. Bożena Szwed oraz ksiądz proboszcz Piotr Petryk złożyli obecnym świąteczne życzenia.

 

 

Anna Sawicka


 

redaguje Rafał Pastwa  © 2017