REALIZOWANE PROJEKTYeTWINNING ERAZMUS+ 2016/2018COMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 SPORTOWE SUKCESY

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWOJĘZYK ANGIELSKI

PSYCHOLOG

 

 

  opublikowano dnia 28.10.2019 r.

11.10.2019 uczennice reprezentowały naszą szkołę w powiatowych zawodach sztafetowych w biegach przełajowych, które odbyły się w parku miejskim w Opolu Lubelskim. Nasze zawodniczki startowały w dwóch konkurencjach: „Igrzyska Dzieci”, „Igrzyska młodzieży szkolnej”. W biegu „Igrzysk Dzieci” startowało 6 zawodniczek a młodzieży 8 zawodniczek i każda z nich miała do pokonania dystans 800m. W Igrzyskach dzieci naszą szkołę reprezentowały: Gabrysia Fiuk, Wiktoria Fiuk, Zuzia Kieliszek, Oliwia Zdyb, Anita Rutyna, Nadia Szmit, Iza Duda. Zaś w „Igrzyskach młodzieży szkolnej” naszą szkołę reprezentowały: Anita Zdyb, Emilka Karabela, Milena Stępień, Weronika Jóźwik, Nadia Madejek, Klaudia Ogonek, Klaudia Orzeł, Magda Duda, Laura Roszko, Ola Laśkiewicz. Obie drużyny ukończyły bieg na II miejscu i awansowały do zawodów rejonowych.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.

18.10.2019 w Leszkowicach odbyły się Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Obie nasze drużyny w wyżej wymienionym składzie wystartowały w obu kategoriach. Niestety zabrakło nam trochę szczęścia do awansu i udziału w zawodach na szczeblu wojewódzkim, ale i tak stanęłyśmy na podium zdobywając w obu kategoriach III miejsce.

 

„Za rok będzie lepiej!!!” – tak obiecywały sobie dziewczyny. Ja jako trenerka, jestem z nich bardzo dumna i także myślę, że za rok uczennice mają szansę awansować na zawody na szczeblu wojewódzkim. Życzę im dalszych sukcesów.

Agnieszka Zakrzewska



 

redaguje Rafał Pastwa  © 2019