REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 OPŁATEK DLA NAUCZYCIELI 2013

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

19.XII.2013 r. Samorząd Uczniowski  wraz z kolegami z Kółka muzycznego, prowadzonego przez Panią Teresę Malinowską i dziećmi z kl. I A, przygotowali przedstawienie bożonarodzeniowe dla nauczycieli, pracowników szkoły oraz emerytów. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Jadwiga Kustra, z-ca burmistrza Pan Krzysztof Zubrzycki i Ks. Proboszcz Piotr Petryk.

Przedstawienie rozpoczęli harcerze z naszej szkoły, którzy na ręce Pana Dyrektora Mirosława Plandowskiego przekazali światło betlejemskie jako wyraz miłości i pokoju dla wszystkich obecnych od narodzonego Jezusa.

Poezja bożonarodzeniowa i kolędy, które zaprezentowały dzieci w przepięknych strojach, przygotowanych przez rodziców wprowadziły zebranych w świąteczny nastrój i przybliżyły bożonarodzeniowe tradycje, które kultywujemy od tysięcy lat. Przedstawienie zakończyła tradycyjna Wigilia z opłatkiem, podczas której składaliśmy sobie życzenia.

Anna Świst

w górę/up

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014