REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 WSPÓŁPRACA SZKOŁY Z PRZEDSZKOLEM

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

 JASEŁKA W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM

W bieżącym roku szkolnym wychowawczyni Anna Woźniak wraz z uczniami klasy 2 b nawiązała współpracę z p. Sylwią Ciosek – wychowawczynią grupy 5-6 latków z Przedszkola Miejskiego.

Przedszkolaki gościły w naszej klasie i zaprosiły swoich starszych kolegów na jasełka. Z wielką radością przyjęliśmy zaproszenie i w umówiony dzień udaliśmy się na występ. Przyjęto nas bardzo serdecznie. Z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy scenki z narodzenia Dzieciątka i śpiewaliśmy wspólnie z małymi artystami znane i lubiane kolędy. Panowała uroczysta i świąteczna atmosfera. Aktorzy otrzymali za swój piękny występ duże brawa.

Część uczniów z klasy II b uczęszczała do grupy p. Sylwii i z nutką rozrzewnienia dzieci wspominały przedszkolne lata . Bardzo chętnie skorzystały z zaproszenia przedszkolaków do wspólnej zabawy. Uczniowie z przedszkolakami wspaniale się bawili, grali na instrumentach, śpiewali i pląsali.  

Niestety, nastąpił czas powrotu do szkoły. Zaprosiliśmy naszych przyjaciół z rewizytą do naszej klasy. My też zadbamy o miłe przyjęcie przedszkolaków i atrakcyjne spędzenie czasu.

Anna Woźniak

w górę/up

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014