REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 WALENTYNKI 2014

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

14 luty jak wszystkim wiadomo to dzień św. Walentego czyli po prostu Walentynki. W naszej szkole nie mogło to być niezauważone, gdyż na drzwiach każdej klasy została zawieszona wielka walentynka z życzeniami dla uczniów i nauczyciela. Święto to w naszej szkole co roku cieszy się wielką popularnością, gdyż każdy uczeń liczy na to, że otrzyma miłe życzenia od kogoś kto go lubi. A takich osób w naszej szkole było niemało co dowodzi, że nasi uczniowie bardzo się lubią.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego przez dwie godziny lekcyjne doręczali w tym dniu kartki z życzeniami , a nawet upominki do adresatów. Wśród wyróżnionych byli również nauczyciele , na których w tym dniu w dowód wdzięczności czekał słodki upominek, przygotowany przez Dyrekcję i uczniów. Wielką radość sprawiło naszym milusińskim ozdabianie twarzy czerwonym serduszkiem, które malowali im nauczyciele podczas przerw.

Te wszystkie zabiegi sprawiły, że dzieci i nauczyciele w tym dniu byli bardzo zadowoleni, częściej się uśmiechali i byli dla siebie mili i życzliwi. Jak to niewiele potrzeba, aby uśmiech zagościł na twarzy. Szkoda, że Walentynki nie są każdego dnia w szkole.

Anna Świst

w górę/up

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014