REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 UNICEF - WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA - FINAŁ

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Kolejnym etapem projektu było szycie szmacianych laleczek. Dzieci z klasy 2c i 3b wykonały łącznie 54 laleczki. W pracach pomagali im rodzice, babcie, ciocie (pełna integracja rodziny), zgodnie z sugestiami i założeniami organizatora UNICEF. Dzieci wypychały watą przygotowane lalki, ozdabiały je, przyklejały im oczy, włosy, ubierały je. Tak przygotowane lalki zostały wyeksponowane w szkolnej galerii plastycznej, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzana była zarówno przez uczniów szkoły jak i rodziców.

Nadszedł finał szkolnego projektu: DZIEŃ WSZYSTKICH KOLORÓW ŚWIATA. W tym dniu szkolna komisja wybrała najoryginalniejsze lalki oraz tę jedną, która będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie ogólnopolskim.

Następnie odbyła się aukcja szmacianych lalek, w której uczestniczyli rodzice oraz zaproszeni goście. Rozpoczęcie aukcji zostało poprzedzone krótką prezentacją filmu i prezentacji slajdowej o Sudanie Południowym (materiały przysłane przez UNICEF).

Zebrane z aukcji pieniądze zostały wpłacone na konto UNICEF na rzecz chorych i głodujących dzieci z Sudanu Południowego. Wszystkim uczestnikom aukcji dziękujemy za udział i hojne wpłaty.

Zwycięzca konkursu: Oliwia Kobiałka 2c

Laureaci szkolnego konkursu: Jakub Czarnecki 3b, Oliwia Sidorowicz 2c, Marcelina Mac 2c, Wojtek Dzierżak 3b, Kinga Wójcik 3b, Szymon Durak 3b, Ala Kozyrska 2c, Wiktoria Deszczak 3b, Andżelika Dajos 3b, Maks Woś 2c, Julia Grobel 3b, Mateusz Olszowy 3b

Iwona Kucharek, Anna Woźniak

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2015