REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2014

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole 14 października 2014 r. o godzinie 10.00. Uczniowie pod czujnym okiem nauczycielek Katarzyny Pękali i Marioli Lisowskiej zaprezentowali część artystyczną, podczas której w wierszach i piosenkach z lat 70-tych, 80-tych i 90-tych, przekazali pracownikom szkoły moc serdecznych życzeń. Młodzi artyści piosenkami, słowem i humorystycznymi scenkami uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Docenili tym samym i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, życzliwość i troskę. Nastroju całemu występowi dodawał kawiarniany wystrój, gdzie przy pięknie ustawionych stoliczkach, przy blasku światła lampionów, nauczyciele i pracownicy szkoły mogli napić się ciepłego napoju i skosztować pysznego ciasta. Po występach artystycznych występujący uczniowie w imieniu całej społeczności uczniowskiej wręczyli wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły symboliczną okazjonalną kartkę, składając jeszcze raz gorące życzenia.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.


Na zakończenie uroczystości Dyrektor Szkoły podziękował wszystkim za przygotowanie części artystycznej oraz wręczył nagrody zasłużonym pedagogom, zachęcając w ten sposób do jeszcze większego zaangażowania na polu oświaty. Również Przewodnicząca Rady Miasta Pani Jadwiga Kustra oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Andrzej Skóra zwracając się do nauczycieli przekazali życzenia, a na ręce Pana Dyrektora dla wszystkich pracowników naszej szkoły złożyli bukiety kwiatów dziękując tym samym za trud wkładany w wychowanie najmłodszych. Nie zapomnieli o nas również emerytowani nauczyciele, którzy tego dnia zaszczycili nas swoją obecnością, a za ciepłe przyjęcie odwdzięczyli się koszem słodkości i ciepłym słowem skierowanym do wszystkich.

 

Patrząc na uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych tego dnia na przedstawieniu widownia bawiła się doskonale.

w górę/up

opracowanie Katarzyna Pękala i Mariola Lisowska

zdjęcia Rafał Pastwa

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014