REALIZOWANE PROJEKTYCOMENIUS 2012/2014CZWARTKI Z BAJKĄZIELONA SZKOŁAMAŁA ROMAROZWINĄĆ SKRZYDŁAPIERWSZAKICOMENIUS 2009/2011

KONTAKTHISTORIA ABSOLWENCIPATRONPRACOWNICYLINKI

DOKUMENTACJA SZKOŁYSTATUTWYCHOWANIEPROFILAKTYKAOCENIANIE

REDAGUJĄ NAUCZYCIELEARTYKUŁYSCENARIUSZEFOTOGRAFIEINTEGRACJAMONTESSORIBIBLIOTEKAHARCERSTWO

 

 

 KONKURS PLASTYCZNY ROSSMANNA

 

STRONA GŁÓWNA

AKTUALNOŚCIDRUKI-REKRUTACJA

PLAN LEKCJI

SZKOLNA RADA RODZICÓW

RZECZNIK PRAW UCZNIA

KONKURSYKÓŁKASPORT

REDAGUJĄ UCZNIOWIESAMORZĄDPREZENTACJEKOMIKSYQUIZY

MATERIAŁY DO LEKCJIRELIGIAINFORMATYKAPRZYWÓDZTWO

Od wielu lat firma Rossmann przeprowadza i angażuje się w różne akcje charytatywne i społeczne. Tym razem przygotowała dla uczniów klas I-III szkół podstawowych konkurs plastyczny, którego celami były: edukowanie dzieci w zakresie higieny osobistej, wyrabianie wśród nich nawyków dbania o higienę, przekazanie najmłodszym uczniom niezbędników higienicznych, które mają to ułatwić.

W związku z powyższymi celami nauczyciele uczący w klasach I-III przeprowadzili ciekawe zajęcia na temat zasad przestrzegania higieny, dbania o własne zdrowie oraz właściwego odżywiania się, a także zajęcia plastyczne, na których uczniowie wykazali się dużą pomysłowością tworząc fantastyczne prace.

 Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.


Wszystkie dzieła artystyczne zostały nagrodzone! Nagrody w postaci niezbędników higienicznych czekały na naszych uczniów już pierwszego dnia po powrocie z ferii. Przyniosły naszym najmłodszym wiele radości. Sądzimy, że już nikt nie zapomni o przestrzeganiu zasad higieny osobistej, a do szkoły będzie przychodził „czysty i wesoły”.

 

Dziękujemy za współpracę firmie Rossmann i jej przedstawicielowi Pani Barbarze Winiarskiej.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej wraz z Dyrekcją Szkoły

w górę/up

 

 

redaguje Rafał Pastwa  © 2014